Červená fermentovaná ryža 30 tabliet

 
  • 1 z 2
 

Jedna tableta denne výrazne podporuje zníženie hladiny cholesterolu v tele a teda aj riziko infarktu myokardu a mozgovej príhody.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €14,10
Ušetríte €4,11 (–29 %)
€9,99    
Kód tovaru 13295
Značka Fleurance Nature
Kategória Doplnky výživy
 

Červená fermentovaná ryža je prírodný prípravok obohatený o monacolin K, ktorý prispieva k správnej hladine cholesterolu, zníženiu rizika infarktu myokardu a mozgovej príhody. Štúdie preukázali, že dávka minimálne 7,5 mg monocalinu K denne výrazne znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Naša jedna kapsula obsahuje: 322 mg červenej fermentovanej ryže, ktorá obsahuje 10 mg monacolin K.

Celkovo 86% zákazníkov je spokojných s účinkami ČERVENEJ FERMENTOVANEJ RYŽE!
*prieskum robený na vzorke 113 dobrovoľníkov

Prečítajte si viacej o červenej fermentovanej ryži v našom článku: Ako znížiť cholesterol prirodzenou cestou?

Dávkovanie: Zapite jednu kapsulu denne dostatočným množstvom vody.

Balenie: 30 tabliet

Dokázaná účinnosť *: Účinnosť monacolinu K, ktorú poskytuje červená fermentovaná ryža bola preukázaná v klinickej štúdii ** uskutočnenej na 75 dobrovoľníkoch vo veku 23 až 65 rokov. Po 2 mesiacoch u ľudí, ktorí denne konzumovali 11,4 mg monakolínu K, poklesol LDL cholesterol známy ako "zlý cholesterol" v priemere o 26,3% a celkový cholesterol o 20,4%.

 

                                 Vývoj LDL cholesterolu_1

* Kladné vedecké stanovisko k monacolin K vydalo aj EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín) uverejnené 28. júla 2011, založené najmä na nasledujúcich článkoch: Heber a kol., 1999 - Randomizovaná kontrolovaná štúdia 83 dobrovoľníkov konzumujúcich denne počas 12 týždňov 7,5 mg monacolínu K, ktoré prinášajú kvasinky červenej ryže. Lin et al., 2005 - Randomizovaná kontrolovaná štúdia na 75 dobrovoľníkoch, ktorí konzumovali 11,4 mg monacolínu K denne počas 8 týždňov. **Lin CC, Li TC, Lai MM, Efficacy and safety of Monascus purpureus Went rice in subjects with hyperlipidemia, Department of Family Medicine, China Medical University Hospital, Taichung, Taiwan. European Journal of Endocrinology. Nov 2005; 153 (5): 679-86.

Naše záruky: Náš výrobok vyhovuje v každom ohľade platným predpisom a nepredstavuje žiadne zdravotné riziko.
Obsahuje lovastatín, všeobecný názov pre monacolin K, ktorý je hlavnou účinnou zložkou produktu. Jeho účinnosť a bezpečnosť boli uznané EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín).
Vykonávame pravidelné prísne testovanie, ktoré zaručia správne dávkovanie monacolinu K a istotu, že výrobok je bez nežiaducich látok. Preto môžete konzumovať našu červenú fermentovanú ryžu v úplnom bezpečí, za predpokladu, že budete dodržiavať odporúčania a opatrenia pri používaní.

Zloženie: Jedna kapsula obsahuje: Červená fermentovaná ryža (Monascus purpureus Went) –322 mg (monacolin K – 10 mg), kukuričný škrob, kapsula je rastlinného pôvodu (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, magnéziumstearát).

Upozornenie: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nevhodné pre tehotné ženy, alebo dojčiace ženy. Nie je vhodný pre osoby s ochorením pečene alebo obličiek.

 

NAŠE GARANCIE  

AB_smallcertifikát zaručuje, že rastliny boli pestované bez syntetických a chemických hnojív, pesticídov, GMO alebo konzervačného ošetrenie v súlade s ekologickými metódami pestovania. Minimálny obsah prírodných zložiek je 95%, čím sa radí medzi najnáročnejšie certifikáty s ohľadom na podiel bio surovín. Produkty obsahujúce tento certifikát musia byť vyrobené, alebo spracované v Európskej únii.

  • Zaručujeme používanie účinných prírodných ingrediencií získaných pomocou extračnej metódy, ktorá zachováva kvalitu a čistotu finálneho produktu.
  • Všetky naše výrobky sú vyrábané a testované v súlade s osvedčenými postupmi výroby a kontroly kvality.
  • Všetky naše výrobky spĺňajú všetky prísne francúzske a európske predpisy.
  • Výrobky nie sú testované na zvieratách.
  • Vyrobené vo Francúzsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
„Vo Fleurance Nature s chuťou a rešpektom skúmame prírodu už vyše 45 rokov.“
Fleurance Nature je od roku 1972 francúzsky výrobca certifikovanej BIO kozmetiky a doplnkov výživy na organickej báze. 
Zakladá si na princípoch výberu prírodných a zdraviu prospešných zložiek s dôrazom na prírodné pestovateľské postupy.
 
98%* spokojnosť zákazníkov s produktmi FLEURANCE NATURE!
*prieskum uskutočnený v roku 2015 na vzorke 1162 opýtaných klientov: 98,2% vyjadrilo spokojnosť
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.